İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Mobil Tuvalet Türleri

  Mobil Hizmetler

  Mobil Tuvalet Türleri

  Tüm portatif tuvaletler aynı şekilde üretilmez. Portatif tuvalet sektörü son yıllarda çok yol kat etmiştir, yani satışa sunulan farklı mobil tuvalet türleri vardır. Kullanım yeri ve konumu ne olursa olsun, her uygulama için mükemmel bir mobil tuvalet vardır. Kiralık iş yeriniz, şantiyeniz, kamp alanınız veya spor kulübünüz için portatif bir tuvalet veya gösteri kabini satın almak istiyorsanız, mevcut en yaygın on türden mobil tuvalet seçenekleri derledik.

  Sirkülasyonlu Kimyasal Mobil Tuvalet

  Herhangi bir etkinlik için hızla en iyi seçim haline gelen sirkülasyonlu kimyasal portatif tuvalet, üniteyi temiz tutmak ve kokuları azaltmak için bir sifon mekanizması içerir. Bunlar uçak tuvaletlerine benzer bir şekilde çalışırlar. Kullanımdan sonra, tuvalet ya bir ayak pompasıyla ya da el pompasıyla yıkanır. Bu, atıkları depoya bırakırken kimyasalları tuvalette dolaştırır. Kullanım sırasında tankın kendisi kapalı tutulur ve bu da kullanıcılar için kötü kokuların sınırlandırılmasına yardımcı olur. Bu mobil wc tuvaletler, el dezenfektanı dağıtıcıları, sıcak su havzaları veya soğuk su havzaları ile donatılabilir. Bu, kullanıcılar için hepsi bir arada bir çözüme izin verir.

  Şebeke Bağlantılı Mobil Tuvaletler

  Şebeke bağlantılı mobil tuvaletler, mevcut şebeke temizliğinin olduğu çalışma alanları için popüler bir seçimdir. Bu tür portatif tuvalet, atıkları bir tankta toplamak yerine, atıkları doğrudan kanalizasyon sistemine akıtır. Şebekeye bağlı portatif tuvaletler, kalıcı bir tuvaletle aynı işlevlerin çoğunu sunar ve kurulumu kolaydır. Soğuk su veya sıcak su havzaları ile donatılabilmeleri, kullanıcıların istedikleri tam temizlik seviyesine sahip olmalarını mümkün kılar.

  Self Servis Mobil Tuvaletler

  Self Servis Mobil Tuvaletler, portatif tuvaletin klasik tarzıdır ve dışarıdan servisin zor olacağı durumlar için idealdir. Bu üniteler, portatif bir kaset tuvaletin sadeliğini portatif bir tuvalet ünitesinin mahremiyetiyle birleştirir. Bunlar, atıkları bir tanka akıtan çıkarılabilir bir kaset tuvalete sahip olarak çalışır. Dolu olduğunda, bu tank üniteden çıkarılır ve atık, bir drenaj veya diğer atık bertaraf sahasına boşaltılır. Bu tip tuvaletin temel yapısı, kullanımı ucuz ve herhangi bir ek servis gerektirmeden bakımı kolay hale getirir.

  Erişilebilir Engelli Mobil Tuvaletler

  Bu seyyar tuvaletler daha büyük bir kapıya sahiptir ve daha fazla iç alana sahiptir. Bu, onları erişilebilir tuvaletler sağlamanız gereken birçok halka açık etkinlik için bir zorunluluk haline getirir. Ancak, misafirlerinizin biraz daha fazla alan isteyebileceği özel etkinlikler için de iyidirler. Bu tür tuvaletler, yaşlı misafirler ve küçük çocuklarına tuvalete kadar eşlik etmesi gereken ebeveynler için daha rahat olabileceğinden aile etkinlikleri için ideal seçimdir.

  Bebek Alt Değiştirmek için Mobil Tuvaletler

  İster özel ister kamuya açık aile etkinlikleri için, bebek alt değiştirme tuvaleti bebeklerin ebeveynleri için hoş bir görüntü olabilir. Bu portatif tuvaletler, temel model olarak genellikle erişilebilir tuvaletleri kullanır ve aile kullanımı için açılır bir alt değiştirme masası ekler. Bu, bir bebeği değiştirmek için gereken daha geniş alanı ve ekstra olanakları sağlar.

  Etkinlik ne olursa olsun ve birçok kişi onu kullanacaksa, kiralık satılık bir mobil tuvalet arıyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun bir tuvalet bulabilirsiniz.

  Yorum Yap