Mobil Tuvalet Hizmetleri

Mestem Mobil Tuvalet Hizmetleri

Mestem Mobil Tuvalet Atık Yönetim Hizmetleri olarak, kamu ve özel sektörde gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası organizasyonlarda deneyim kazanan şirketimiz, çözüme odaklı hizmetleri ile sektörde fark yaratmaktadır. İhtiyaçlara uygun bir şekilde sunduğumuz imkânlar kaliteli ve verimli sonuçlar alınmasını sağlar.

Mobil Tuvalet

Mobil Tuvalet, Seyyar Tuvalet ve Polietilen Tuvalet seçenekleri için profesyonel hizmet sunuyoruz.

Mobil tuvalet ya da seyyar tuvalet içinde talebe göre farklı genişlikte su deposu bulunur.

Genel olarak 30 lt temiz su kapasiteli özel tasarım lavabo seçeneklerimiz, tuvalet içerisinde extra depolama alanı sunuyor.

Seyyar tuvalet ihtiyaçlarınız için firmamızdan istenilen sayıda sipariş oluşturabilirsiniz.

DEPOLU SEYYAR TUVALET olarak ya da DEPOSUZ SEYYAR TUVALET şeklinde ön plana çıkan ürünlerimiz memnuniyet oluşturur. Uzun yıllardan bu yana PANEL SEYYAR TUVALET ve SEYYAR PİSUVUAR gibi konularda da yanı başınızda destek olmaya gayret etmekteyiz.

Mobil tuvalet/Seyyar tuvalet modellerinde 350 lt temiz su depolarımız ile uzun ömürlü sorunsuz kullanım gerçekleşmektedir.

Şebeke suyuna gerek kalmaksızın kullanım imkânı sunulmaktadır.

Mobil Tuvalet Özellikleri Nelerdir?

Mobil Tuvalet modellerinin her biri Ayaklı Pompa özelliklerine sahip ürünlerdir. Tuvalet içerisinde gerek duyulan el yıkama işlemi için ayaklı pompa oldukça pratik bir hale getirmektedir.

Yine bu popüler tuvaletlerimizde FOSEPTİK DEPOSU olarak geçen ve 300 lt’lik atık depolama bölümü olarak bulunan özel kısım ile lağım sorununu ber taraf ediyoruz. Bu yenilikçi mobil wc modellerini gider problemi olmadan uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Seyyar tuvalet seçeneklerimiz de EXTRA SU DEPOSU özellikleri de 30 lt temiz su ayrıcalıklı lavabo, bu wclerde extra depolama olanağı sunuyor.

Seyyar Tuvalet Özellikleri olarak daha farklı ürün ayrıcalıklarımızdan bahsetmek gerekirse; Ayak Pompalı, Musluk Vanalı, aynalı, kapı kilitli gibi diğer detaylara değinebiliriz.

Neden Mobil / Seyyar Tuvalet Kullanılmalı?

Mobil/Seyyar Tuvalet kullanmanın nedenlerini birkaç satır şeklinde sizler için sıralarsak;
şebeke suyuna gerek duymanıza gerek kalmadan her türlü alanda kullanım sağlanabilir

Kanalizasyon bağlantısı sorunu olmadığı için alt yapının olmadığı her alanda kolaylık sunar.

Seyyar mobil tuvalet modelleri taşınabilir yapıda olduğundan kullanıcılara büyük kolaylık sunar.

Seyyar Tuvalet Modellerimiz içerisinden ihtiyaçlarınıza en uygu olanları hafif tasarımları ile tercih edebilirsiniz.

Mobil Tuvalet İle Sıkça Sorulanlar

Mobil tuvalet nasıl yapılır?

Mobil Tuvalet Nedir ve Mobil Tuvalet Nasıl Kullanılır kısaca açıklayalım. Bu wc’lerde kendi pis su tankı bulunur. Temiz su bölümü de yer alır. Ayrıca var olan kimyasallar nedeni ile pis su tankından bir kötü koku dışarı çıkmaz. İstenildiği durumlarda Pis su tankı yerinden çıkarılıp uygun bölgeye boşaltılır.

Mobil Tuvaletler Nerelerde Kullanılır?

Mobil Tuvaletler alt yapının olmadığı yerlerde ya da alt yapının olduğu ancak wc ihtiyacının olduğu özel durumlarda sıklıkla kullanılır. Herhangi bir organizasyon için gönül rahatlığı ile düşünülebilir.

İnşaat şantiyelerinde, boş arazilerde, kamp alanlarında piknikte, organizasyonlarda, parti aktivitelerinizde ve açık hava tuvaleti gereksinimlerinin her birinde seyyar tuvalet modellerinden faydalanabilirsiniz.

Yüksek ısı ve soğuğa dayanıklı olan seyyar/ mobil tuvaletlerimiz, 2 yıl garantilidir. Tuvalet Seyyar Tuvalet kiralık seyyar tuvalet şeklinde yapılan sorguların her biri, firmamızdan kaliteli ürün teslimatları ile sonuçlanmaktadır.

Portatif tuvaletler kaç para?

Kamp Tuvaleti & Portatif Tuvalet Fiyatları olarak firmamıza bu konuda sıklıkla sorular yöneltilir. Wc özelliklerine bağlı olarak fiyatlar firmamız çatısı altında değişkenlik gsterir. Kamp Tuvaleti & Portatif Tuvalet Fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Portatif kimyasal tuvalet nedir?

Portatif Tuvalet Nedir? Portatif tuvalet genellikle deniz üzerindeki ulaşım araçlarında kullanılır. Kendi içinde pis su deposu ve temiz su deposu bulunan kullanışlı ürünlerdir.  Portatif tuvalet koku giderici özelliğinden dolayı kimyasal tuvalet denir.

Mobil Tuvalet ya da su depolu seyyar tuvalet portatif bir tuvalete sahip olabilirsiniz. Taşınabilir seyyar tuvalet olarak da geçen Portatif tuvalet modellerimiz; mobil tuvalet adı altında piyasada yerini alan ürünlerdir.

Polietilen mobil tuvaletlerden herhangi birini farklı ortam koşullarında sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Seyyar mobil Tuvaleti bilindiklerden farklı kılan, taşınabilir olmasıdır. Oldukça hafif yapılı ve bir o kadar dayanıklı olmasıdır.

Ucuz Seyyar Tuvalet – Mobil Tuvalet Modelleri

Farklı mobil tuvalet modellerinden ihtiyaçlarınıza en uygun olanları sitemizden temin edebilirsiniz.

Farklı depolu seyyar tuvalet modelleri ile farklı organizasyonlarda büyük rahatlık yaşayabilirsiniz.

Mobil Tuvalet modellerimiz, doğa koşullarına uyumlu ve çok dayanıklı özelliği ile çok ilgi buluyor. Mobil tuvalet modelleri, doğa için üretilmiş ayrıcalıklı ürün gruplarıdır. İster soğuk kış günleri ister Yüksek sıcakların olduğu yaz aylarında açık havada kullanıma uygundur. Bu yüzden mobil tuvalet farklı model ve renkleri ile yılın her dönemi sıklıkla tercih edilebilir. Seyyar tuvalet modelleri tasarımları şeklinde ve tek kişilik kabinler halinde tasarlanan modellerdir.

Mobil Tuvalet Modellerimiz bakteri barındırmayan sağlıklı yapılarıyla da öne çıkar. Hijyenik tuvalet ihtiyacı için popüler çözümler sunar. Bu yüzden mobil tuvalet modelimiz, kurulum gerektirmeyen bir özelliğe de sahiptir.

Mobil Tuvalet Etkinliklerin en çok arana temel ekipmanıdır. Defalarca dolum ve boşaltım yapılabilme özelliğine sahiptir.

Kullanışlı özel mobil tuvalet modelleri üreten şirket olarak farklı ölçülerde teslimatlar gerçekleştirmekteniz.

Mobil Wc Modellerimiz seçkin renk kombinasyonları ile şık bir tasarıma sahip ürünler.

Mobil Tuvalet Lavabolarımız ayrıcalıklı tasarımları ile temiz suya ulaşımın olmadığı noktalarda büyük kolaylık sunar. Mobil lavabo modellerimiz, temiz su ve atık su depo özellikleri ile kullanıcı dostu ürünlerdir.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlere 0 (224) 909 0859 telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz.