İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Mobil Tuvalette müşterilere deneyimi önemli

  Uncategorized

  Mobil Tuvalet

  Mobil tuvalet hizmetini Türkiye’nin tüm ilinde uzun zamandır veren firmamız ayrıca ülkemizde birçok ilde de aynı kalitede hizmet sunar. Farklı illerde ve birçok müşteriyle kazandığımız bu deneyim müşterilerimize eksiksiz hizmet sunmamızı sağlar.

  Ülkemizde seyyar tuvalet dendiğinde ilk olarak akla gelen firma olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Firmamızın müşterilerine kaliteli hizmet sunmasının baş prensiplerinden biri hijyenik koşullar ve insan sağlığına verdiği önemdir.

  Firmamız sağlık ve hijyen koşullarından hiçbir şekilde taviz vermez. Katı tankımız haftada 2 kere olmak suretiyle boşaltılır. Eğer tuvaleti sık kullanan biri değilseniz katı kısmı aylar boyunca tankta kalabilecek şekildedir. En beğenilen hizmetlerimizden bir diğeri de karavan tuvalet kiralama hizmetimizdir.

  Karavan Tuvaleti

  Karavan tuvaletlerin kullanımı klasik kabin tuvaletlerden farklıdır ve çok daha kullanışlıdır. Karavan tuvalet kullanmanın avantajlarından biri yer değiştirmek istediğinizde oldukça kolay ve pratik taşınmasıdır.

  Bir ya da birden fazla seyyar tuvalet aynı anda kullanılabilir ve taşınmak istendiğinde hızlı şekilde gerçekleştirilebilir. Her bir ürünümüzün bakımı uzman çalışanlar tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

  Depolama alanları ve tesisat alanları başta olmak üzere ürünler her parçasında ve aksamında kaliteli ve orijinal malzemeler kullanılır. Organizasyon ya da iş sahası için sipariş ettiğinizde tuvaletlerin kurulumu uzman çalışanlar tarafından özenli bir şekilde gerçekleştirilir. Uzman çalışan kişiler sayesinde kurulum ve kullanım sırasında hiçbir arıza ya da aksama yaşanmaz.

  Karavan Tuvalet Sistemi

  Tuvalet kiralama tüm illerde aynı kalite ve zamanlamayla sunulur. Etkinlik sahaları ve şantiyeler için en çok tercih edilen ürünlerdir.

  Açık hava etkinlikleri için de mobil tuvaletler oldukça faydalıdır. Kiralık tuvalet hizmet aldığınızda çalışanlarınız tuvalet sorunu yaşamadan ihtiyaçları olduğu her an kullanım sağlayabilirler. Firmamızın diğer benzerlerinden farklarını şu şekilde açıklayabiliriz:

  • Hijyen ve sağlık koşulları önceliğimizdir.
  • Kaliteli hizmet ile uygun fiyat seçenekleri sunarız.
  • Ürünlerimizin ve verdiğimiz hizmetlerin bakımları eksiksiz şekilde gerçekleştirilir.
  • Ürünler müşterilerimizin talep ettiği tarih ve saatte hazır olur. Dakikliğe önem veririz.

  Müşterilerimiz için her zaman kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı hedefleriz.

  Yorum Yap