MUĞLA MOBİL TUVALET

Muğla’da düzenleyeceğiniz açık hava organizasyonlarında mobil tuvalet hizmetlerimizle sizlere en hijyenik tuvalet hizmetlerini sağlıyoruz. Muğla mobil tuvalet hizmetlerimizi kullanarak düzenleyeceğiniz birçok etkinlikte katılımcıların ve organizatörlerin yararlanabileceği özel tasarım tuvaletlerimizi kiralayabilirsiniz.

Sahip olduğumuz mobil tuvaletler karavan sistemleri üzerine özel olarak tasarlanmıştır. Mobil olarak istenilen her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilir. Mobil tuvaletlerin kurulması için özel bir alana ihtiyaç yoktur. Mobil tuvaletlerimiz müşterilerimizin rahat edebilmesi için gereken tüm konfora sahiptir.

Mobil Tuvalet Tasarımı

Her insan gülük birkaç kez tuvalete gitme ihtiyacı hissetmektedir. Tuvalet bulunmayan alanlarda faaliyet yapan insanlar için bu büyük bir sorundur. Muğla karavan tuvalet tasarımlarımız ile dilediğiniz her yerde konforlu tuvaletleri ayağınıza kadar getiriyoruz. Mobil tuvaletlerimiz özel tasarımlarla sağlıklı havalandırma sistemleri, sıcak su olanakları ve yalıtımlı bir yapıya sahiptir.

Atık depolama alanları sayesinde çevreye hiçbir zararlı atığın ve kokunun çıkmaması sağlanmaktadır. Mobil tuvaletlerimiz yaşam alanlarında bulunan tuvaletlerle aynı özellikleri barındırmaktadır.

Mobil (Seyyar) Tuvalet

Katıldığımız veya düzenlenen her etkinlik alanında tuvalet bulunmayabilir. Burada bir süre kalmak gerektiğinde en büyük sorun tuvalet yokluğu olacaktır. Muğla seyyar tuvalet tasarımımız ile ihtiyaç duyulan her yerde konforlu ve temiz bir şekilde tuvalet ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Tuvalet bulunmayan her türlü sahil, orman ve diğer açık alanlarda hijyenik tuvaletlerimizle düzenleyeceğiniz faaliyetlerde çözüm ortağı oluyoruz.

Mobil tuvalet hizmeti sunduğumuz alanlardan bazıları:

  • Festival alanları
  • Konser alanları
  • Tanıtım yerleri
  • Kır düğünü gibi organizasyonlar

Açık hava sahil kenarlarında yapılan toplu piknik, eğlence ve benzer aktivitelerde mobil tuvalet hizmetleri sağlıyoruz.

Mobil Tuvalet Kullanma Avantajları

İnsanlar konaklamak istedikleri yerlerde öncelikle tuvaletlerin olmasına dikkat eder. Tuvalet olmayan bir yerde mobil tuvalet kullanmak en hızlı ve hijyenik çözüm yoludur. Muğla tuvalet kiralama hizmetlerimizle talep edilen her yere mobil tuvalet hizmeti ulaştırıyoruz.

Mobil tuvaletlerin kurulması için kuyu kazmaya, yapı inşa etmeye ve su tesisatı çekmeye gerek yoktur. Özel tasarladığımız karavan tuvaletlerde bu tarz uğraşlara gerek kalmadan müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm olanaklar sağlanmıştır. Ülkemizin her yerine mobil tuvalet hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.