MUŞ MOBİL TUVALET

Seyyar tuvalet dendiği zaman Muş ve çevresinde akla ilk olarak bizler geliyoruz. Ne de olsa müşterilerimizin hem hijyenik hem de sağlıklı ortamlarda bu hizmeti temin edebilmesi inancıyla yola çıkmış bir firmayız. Bunca zamandır elde ettiğimiz pek çok olumlu referans ile de bunu başarmış görünüyoruz. Fiyat ve fayda dengesi de en çok önem verdiğimiz noktalardan bir tanesi. En uygun fiyata en yüksek niteliklere sahip hizmeti sunmak olmazsa olmazlarımızdandır.

Müşterilerin Beklentileri Etrafında Şekillenen Hizmet Anlayışı

Her zaman için müşterilerinin beklentileri ışığında hizmet anlayışını değiştiren ve geliştiren firmamız, müşterilerine çok daha fazlasını sunabilmek adına yenilikçi fikirlerle de bu alanda hizmet vermektedir. Bunlardan bir tanesi de karavan tuvalet hizmetidir. Muş karavan tuvalet hizmeti kapsamında müşterilerimizin sık sık iş sahası değiştirme durumundan ötürü çektikleri sıkıntılar tarihe karışıyor. Bunun yanı sıra çok sayıda tuvaleti sadece tek bir araç içerisinde kullanıma sunmak da mümkün hale geliyor. Elbette karavan tuvalet hizmetinde standart da sıradan kabin tuvaletlerden bir miktar daha yüksek olabiliyor.

Nitelikli Hizmete Ulaşmak Herkesin Hakkı

Müşterilerimizin bu nitelikli hizmete ulaşması elbette bizim için önemli. Ancak her kesimden müşteriye bu hizmeti sunmak çok daha önemlidir. İşte bunun için ürün ve hizmetlerimizi tüm müşterilerimizi kapsayacak şekilde değiştirmek ve geliştirmek adına çalışıyoruz. Bu bağlamda öncelikli olarak engelli ve çocuk müşterilerimize odaklanmış durumdayız. Engelli ve çocuk müşterilerimizin de kullanımına uygun Muş seyyar tuvalet çeşitlerimiz ile her kesimden ve her yaştan müşterimizin bu nitelikli hizmeti almasını sağlıyoruz.

Zamanlama Her Şeydir

Bizlere belirli bir süre öncesinden haber vererek bu hizmeti talep ettiğinizi iletmeniz durumunda bizler de uzman ekibimizle tam olarak hangi hizmete ihtiyaç duyduğunuzu belirliyor, sizin için en uygun ve mantıklı olan Muş tuvalet kiralama hizmetine karar vererek iş sahalarınıza uzman ekiplerimizle kurulumu gerçekleştiriyoruz.

Neden Biz?

Firma olarak Muş mobil tuvalet hizmetlerinde bizi şu özelliklerimiz ön plana çıkarıyor:

  • Fiyat ve fayda dengesi
  • Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti
  • Kaliteli ürünlerle sorunsuz kullanım
  • Kusursuz zamanlama
  • Eksiksiz yapılan bakımlar

Hijyenik ve sağlıklı koşullar

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.