NEVŞEHİR MOBİL TUVALET

Mobil tuvalet fikir ve çözümlerimiz ile nitelikli hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli ve oldukça uzman şekilde çalışıyor ve bu kapsamda Nevşehir mobil tuvalet konusunda da faaliyette bulunuyoruz. Firmamızın kalite odaklı çalışma sistemi içerisinde müşteri memnuniyetine öncelik veriyor, sağlık ve hijyen koşullarına özel önem gösteriyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler

Firma olarak, sunduğumuz hizmetlerin tümünü profesyonel yaklaşım ile gerçekleştiriyor ve bu anlamda;

  • Mobil tuvalet hizmetlerini
  • Karavan tuvalet hizmetlerini
  • Konteyner tuvalet hizmetlerini

Sunuyor ve ihtiyaç duyulan her tür hizmeti verebiliyoruz. Sürekli gelişen dünya şartlarına uyumlu olarak her tür yeniliği de hizmetlerimize yansıtıyoruz.

Mobil Tuvalet

Elektrik, su ya da gider bağlantısı yapılmasına gerek olmayan, kurulumu oldukça basit şekilde yapılabilen seyyar tuvalet kabinleri sayesinde arzu edilen her tür alanda hizmet verebiliyoruz. Nevşehir seyyar tuvalet hizmetlerini de istenilen noktalarda rahatlıkla ve eksiksiz şekilde sunuyoruz.

Periyodik ve kısa aralıklar ile bakım ve temizlikleri sağlanan bu mobil kabinlerde hijyen şartlarını tam olarak sağlayabiliyor ve koku tarzı sorunların oluşmasına da asla izin vermiyoruz. Özenli ve titiz çalışmalarımız kapsamında hijyen noktasına özel önem veriyoruz.

Dezenfekte İşlemleri

Nevşehir karavan tuvalet ve seyyar tuvalet hizmetlerinde dezenfekte işlemlerine verdiğimiz önem ile temizlik noktasında oldukça detaylı çalışıyoruz. Dezenfekte ve hijyen işlemlerinin tümünü noksansız bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Mevsim şartlarına ya da kullanıcı sayısına göre belirlenen kısa aralıklar ile temizliğini yaptığımız seyyar kabinlerin, dezenfekte işlemlerinde vidanjör tarzı araçlar ile son derece kaliteli kimyasal sıvıları kullanıyoruz. Çevreye ve insan sağlığına zararı bulunmayan bu özel kaliteli karışımlar sayesinde devamlı hijyeni sağlıyoruz.

Mobil Tuvalet Kullanım Yerleri

Firma olarak Nevşehir tuvalet kiralama hizmetlerimizi meydan, pazar, park, açık alan oto pazarı, kurban kesim yeri, mesire ve piknik alanı, sahil, plaj gibi yerlerde, aynı zamanda şölen, festival, şenlik, konser, mezuniyet ve yenim töreni tarzı tüm organizasyonlarda sunuyoruz. Ayrıca bu hizmetlerimizi inşaat şantiyesi gibi iş alanlarında ya da sinema, dizi, belgesel veya reklam çekimlerinin yapıldığı alanlarda da veriyoruz. Kaliteli hizmet veren firmamızla çözüm odaklı çalışıyoruz.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.