NEVŞEHİR MOBİL TUVALET

Mobil tuvalet fikir ve çözümlerimiz ile nitelikli hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli ve oldukça uzman şekilde çalışıyor ve bu kapsamda Nevşehir mobil tuvalet konusunda da faaliyette bulunuyoruz. Firmamızın kalite odaklı çalışma sistemi içerisinde müşteri memnuniyetine öncelik veriyor, sağlık ve hijyen koşullarına özel önem gösteriyoruz.

Verdiğimiz Hizmetler

Firma olarak, sunduğumuz hizmetlerin tümünü profesyonel yaklaşım ile gerçekleştiriyor ve bu anlamda;

  • Mobil tuvalet hizmetlerini
  • Karavan tuvalet hizmetlerini
  • Konteyner tuvalet hizmetlerini

Sunuyor ve ihtiyaç duyulan her tür hizmeti verebiliyoruz. Sürekli gelişen dünya şartlarına uyumlu olarak her tür yeniliği de hizmetlerimize yansıtıyoruz.

Mobil Tuvalet

Elektrik, su ya da gider bağlantısı yapılmasına gerek olmayan, kurulumu oldukça basit şekilde yapılabilen seyyar tuvalet kabinleri sayesinde arzu edilen her tür alanda hizmet verebiliyoruz. Nevşehir seyyar tuvalet hizmetlerini de istenilen noktalarda rahatlıkla ve eksiksiz şekilde sunuyoruz.

Periyodik ve kısa aralıklar ile bakım ve temizlikleri sağlanan bu mobil kabinlerde hijyen şartlarını tam olarak sağlayabiliyor ve koku tarzı sorunların oluşmasına da asla izin vermiyoruz. Özenli ve titiz çalışmalarımız kapsamında hijyen noktasına özel önem veriyoruz.

Dezenfekte İşlemleri

Nevşehir karavan tuvalet ve seyyar tuvalet hizmetlerinde dezenfekte işlemlerine verdiğimiz önem ile temizlik noktasında oldukça detaylı çalışıyoruz. Dezenfekte ve hijyen işlemlerinin tümünü noksansız bir biçimde gerçekleştiriyoruz. Mevsim şartlarına ya da kullanıcı sayısına göre belirlenen kısa aralıklar ile temizliğini yaptığımız seyyar kabinlerin, dezenfekte işlemlerinde vidanjör tarzı araçlar ile son derece kaliteli kimyasal sıvıları kullanıyoruz. Çevreye ve insan sağlığına zararı bulunmayan bu özel kaliteli karışımlar sayesinde devamlı hijyeni sağlıyoruz.

Mobil Tuvalet Kullanım Yerleri

Firma olarak Nevşehir tuvalet kiralama hizmetlerimizi meydan, pazar, park, açık alan oto pazarı, kurban kesim yeri, mesire ve piknik alanı, sahil, plaj gibi yerlerde, aynı zamanda şölen, festival, şenlik, konser, mezuniyet ve yenim töreni tarzı tüm organizasyonlarda sunuyoruz. Ayrıca bu hizmetlerimizi inşaat şantiyesi gibi iş alanlarında ya da sinema, dizi, belgesel veya reklam çekimlerinin yapıldığı alanlarda da veriyoruz. Kaliteli hizmet veren firmamızla çözüm odaklı çalışıyoruz.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.