NİĞDE MOBİL TUVALET

Niğde mobil tuvalet kiralama hizmetlerimiz ile her türlü etkinlikte katılımcıların kullanması için konforlu ve temiz tuvaletleri kullanma olanağı sunuyoruz. Niğde’de düzenlenecek olan birçok açık hava etkinliğinde mobil tuvaletlerimizle hizmet veriyoruz. Özel olarak dizayn edilen mobil tuvaletlerimizin kullanılabilmesi için özel bir çalışmaya gerek yoktur.

Mobil tuvaletlerimiz karavan şeklinde tasarlandığından istenilen her arazi ve hava koşulunda rahatlıkla kullanılmaya uygundur. Mobil tuvaletlerimizde temizlik ve hijyen konularına özel olarak dikkat edilmektedir. Mobil tuvaletlerimiz sürekli olarak dezenfekte edilerek sağlıklı koşullar oluşturulmaktadır.

Mobil Tuvalet Özellikleri

Özel tasarıma sahip Niğde karavan tuvalet hizmetlerimizde ev konforunu aratmayan birçok özellik bulunmaktadır.

Karavan görünümüne sahip mobil tuvaletlerimizde;

 • Sıcak su
 • Elektrik
 • Özel atık depolama alanı
 • Lavabo
 • Temizlik malzemeleri
 • Alafranga ve Alaturka seçenekleri
 • Ses ve ısı yalıtım

Gibi kullanıcıların ihtiyaç duyacağı tüm detaylara yer verilmiştir. Mobil tuvaletlerimizi istenilen her yerde sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Mobil tuvaletlerimizde bulunan su depoları ve havalandırma sistemleri ile temizlik ve hijyen konusunda sorunların yaşanmamasına özen gösteriyoruz.

Seyyar Tuvalet Kullanılan Etkinlikler

Niğde seyyar tuvalet hizmetlerimizi birçok etkinlikte kullanabilirsiniz. Seyyar tuvaletlerimizin tercih edildiği etkinliklerden bazıları şöyledir. Şenlik alanları, konser alanları, miting alanları, kır düğünü, nişan ve eğlenceleri yapılırken seyyar tuvaletlerimizi bu alanlara ulaştırarak katılımcıların kullanmasını sağlıyoruz.

Sunmuş olduğumuz seyyar tuvalet hizmetlerimizle tuvalet sorunu olan tüm alanlarda istenilen etkinliklerin düzenlenebilmesini sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerimizde bulunan büyük su depoları ile ıssız alanlarda dahi su sorunu yaşanmasına izin vermiyoruz.

Mobil Tuvalet Kiralama

Tuvalet sorunları yaşanan etkinliklerde mobil tuvaletlerimizle bu sorunların ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Niğde tuvalet kiralama hizmetlerimizle düzenlemek istenilen etkinlik nerede olursa olsun ulaşım sağlıyoruz. Tuvalet insanların en önemli ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Bu sebeple tuvalet bulunmayan alanlarda etkinlik düzenlemek katılımcıların zor anlar yaşamasına hatta etkinlikten tuvalet ihtiyacı için erken ayrılmalarına sebep olmaktadır.

İnsanların bu temel ihtiyaçlarının karşılanarak keyifli ve bol katılımlı etkinlikler için mobil tuvalet kiralama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Mobil tuvalet kiralama hizmetlerimiz yeni tuvaletler inşa etmekten çok daha uygun maliyetlere gelmektedir.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

 • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
 • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
 • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
 • Klima sistemi bulunmaktadır.
 • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.