İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Prefabrik Tuvalet / Wc

  Mobil Hizmetler

  Prefabrik Tuvalet / Wc

  Mestem mobil tuvalet ve seyyar tuvalet kabini seçenekleri, sabit sıhhi binaların yerleştirilemediği temel kolaylıkların sağlanması sorununa en etkili çözümdür. Hem ayrı olarak hem de modüler binaların bir parçası olarak kurulabilirler. Bu tür yapıların kullanımı uygun, ekonomik ve pratiktir. Wc Konteyner mobil tuvaletlerin ve duşların en yaygın kullanımı şantiyelerde ve üretim tesislerinde bulunur.

  Mobil tuvalet, konteyner tuvalet, konteyner tuvalet gibi ürünlerin yardımıyla, çalışma uzmanlarının temsilcileri için en konforlu çalışma koşullarını kolayca sağlayabilirsiniz. Genellikle, vardiya kamplarının açık hava sahalarında kurulan bu wc konteyner kabinler, doğal afet bölgelerinde ve askeri operasyon bölgelerinde birçok soruna işlevsel bir çözümdür.

  Ayrıca, çok sayıda insanın gelmesi beklenen yerlere bir konteyner wc tuvalet ünitesi kurulabilir: festivallerde, fuarlarda, konserlerde, spor sahalarında, açık su parklarında, rekreasyon merkezlerinde vb. parklarda, sahillerde ve popüler turistik mekanlarda; kısaca toplumsal olayların olduğu sektörler için değerleri yüksektir.

  Bununla birlikte, blok konteynerler, duşlar ve tuvaletler, özel günlük yaşamda başarıyla kullanılmaktadır. Genellikle yazlık evlere kurulurlar. Tek cümleyle özetlemek gerekirse, konteyner duş wc, prefabrik tuvalet wc duş, duş wc konteyner, karavan duş wc, konteyner wc, prefabrik tuvalet wc, wc konteyner, konteyner duş wc gibi ürünler sabit sıhhi binaların kullanılmasının mümkün olmadığı hemen hemen her yerde kullanılırlar.

  Prefabrik tuvalet Wc kullanım alanları; açık alanda kutlamalar, spor müsabakaları, açılış törenleri, fuar ve kongreler, askeri tatbikatlar, konserler, kır düğünleri, kurban satış ve kesim yerleri, reklam filmleri, fotoğraf çekimleri, siyasi parti mitingleri olarak da genişletilebilir.

  Mobil tuvalet kullanımının avantajları açıktır: sermaye yapısı gerektirmezler ve buna göre daha ucuz ve ekonomik olarak daha uygundurlar; montaj ve kurulumda mümkün olduğunca basittirler; seyyardırlar, bir yerden bir yere teslimatı ve nakliyesi kolay ve ucuzdur; kullanıcılar için rahattırlar; sıhhi standartlara uygundurlar. Ayrıca, bu tür yapıları üreticiden sipariş ederseniz, tüm gereksinimlerinize göre özelleştirilebilirler!

  Prefabrik tuvalet Wc fiyatları alacağınız ürünün cinsine göre değişir. En uygun fiyatlarla prefabrik tuvalet fiyatları almak veya kiralamak için Mestem’le iletişime geçebilirsiniz.

  Yorum Yap