İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Seyyar Tuvalet Kabini Pratik Çözüm Sunuyor

  Mobil Hizmetler

  Seyyar Tuvalet Kabini Pratik Çözüm Sunuyor

  Mobil tuvalet gibi seyyar tuvaletler her geçen gün biraz daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Gün geçtikçe popülerlikleri artış göstermektedir. Kalite özellikleri ile birlikte son derece ekonomik çözümler olmaları nedeni ile geçici olarak seyyar tuvalet ihtiyaçlarında kullanılmaktadırlar. Çok çeşitli organizasyonlarda, açık hava etkinliklerinde kısaca insanların yoğun bir şekilde bulundukları her türlü etkinliklerde seyyar tuvaletlere ihtiyaç duyulmaktadır. İnsanlar bu tuvaletlerde yüksek konfor içerisinde rahatlıkla ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Isı ve ses izolasyonları gibi özellikleri ile yüksek kalitelere sahiptirler. Normal bir tuvaletten herhangi bir farkları yoktur.

  Seyyar tuvalet kabini rahatlıkla istenilen her yere taşınabilmektedir. Bir yerden bir yere hızlı ve kolay bir şekilde transfer edilebilmektedir. Bu sayede istenilen yerlere monte edilerek uzun yıllar boyunca kullanılmaya devam edilebilmektedir. Tuvaletler kaliteli ve sağlığı koruyucu özelliklere sahip bir şekilde üretildiklerinden uzun seneler boyunca rahatlıkla kullanılabilmektedirler. Seyyar tuvaletlerin kullanımları son derece yaygın olabilmektedir. Geçici bir şekilde inşaat alanlarında, konserler ve açık hava etkinliklerinde kullanılmaktadırlar. Düğünlerde, konserler, mitinglerde bu türden tuvaletler kullanılmaktadır.

  Seyyar Tuvalet Kiralama Avantajları

  Prefabrik WC ile birlikte konforlu ve pratik çözümler üretilebilmektedir. Günümüzde pek çok yerde kanalizasyona bağlı olmadan seyyar tuvaletler tercih edilmektedirler. Kamp alanlarında, parklarda, bahçelerde, lunaparklarda, piknik alanlarında, konserler, fuarlarda başlıca olarak tercih ediliyorlar. Sadece açık hava etkinliklerinde değil aynı zamanda da inşaat gibi alanlarda, şantiyelerde kullanılmaktadır. Geçici bir şekilde çözüm gerektiren her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedirler. Kolay bir şekilde kurulabilmekte ve yerleri değiştirilebilmektedir.

  Farklı türleri olabilmektedir. Kanalizasyona bağlı olan türleri, bağlı olmayan türleri gibi iki türe ayrılabilir. Özellikle geçici bir şekilde etkinliklerde, insanların yoğun bir şekilde yer alacakları etkinliklerde başlıca olarak tercih edilmeye devam edilmektedir. Günümüzde pek çok yerde kullanılırlar. Ekonomik ve pratik çözümler olmaları itibariyle günümüzde sıklıkla kullanılmaktadırlar.

  Kanalizasyona Bağlı Seyyar Tuvaletler

  WC konteyner gibi seyyar tuvaletlerin iki farklı türleri bulunabilmektedir. Kanalizasyona bağlı olanlar ve olmayanlar şeklinde ikiye ayrılabilirler. Seyyar tuvaletler sadece kendiliğinden fosseptiğe sahip olmaları gerekmemektedir. Günümüzde pek çok kanalizasyona bağlı olan seyyar tuvaletin kullanıldığı söylenebilir. Mobil tuvaletler bu şekilde de kullanılabilmektedirler. Özellikle şehre yakın alanlarda kanalizasyon bağlantılarının olduğu yerlerde geçici sürelerle tuvalet ihtiyaçları giderebilmek için kullanılabilmektedir. Seyyar mobil tuvalet türleri pek çok alanda kolaylık sağlamakta ve pratik çözümler sunmaktadır.

  Mobil WC kullanımları örnek olarak bir inşaat alanı yakınlarında kullanılabilirler. İnşaatın başladığı yerlerde kurulurlar ve bitimine kadar şantiyelerde kullanılmaya devam edilebilir. Bu tuvaletler sonrasında sökülerek başka bir alana götürülebilir ve orada kullanılmaya devam edilebilir. Uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanılabilmektedirler. Gerekli temizlikleri yapıldıkları sürece uzun yıllar boyunca hijyenik ve konforlu çözümler olarak kullanılmaya devam edilecektir. Seyyar tuvaletler kolay temizlenebilir özelliklere sahiptirler. Bu yönleri ile de diğer tuvalet seçeneklerinden çok daha konforlu ve hijyenik olabilmektedirler. Normal tuvaletten herhangi bir farkı olmayan bu tuvaletler insanların en iyi şekilde ihtiyaçlarını giderebilmeleri için üretilmişlerdir.

  Kanalizasyona Bağlı Olmayan Seyyar Tuvalet Modelleri

  Tuvalet konteyner gibi modeller pek çok alanda rahatlıkla tercih edilebilmekte ve yüksek kalite özellikleri ile uzun yıllar boyu kullanılabilmektedirler. Seyyar tuvalet türleri içerisinde en yaygın şekilde kullanılmakta olan türler kanalizasyona bağlı olmayan seyyar tuvaletler olabilmektedir. Geçici bir süreliğine ihtiyaç duyulan bu ürünler her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Konser alanlarında, açık hava alanlarında gerçekleştirilmekte olan etkinliklerde, düğünlerde, mitinglerde, piknik alanlarında ve kamp alanlarında kullanılırlar.

  Bu tuvaletler uzun yıllar boyunca dayanıklı kalabilmektedir. Kanalizasyon bağlantılarının olmadığı her yerde rahatlıkla kullanılabilir ve yer değiştirilebilir. Kolay bir şekilde kurulabilir ve istenilen her yere götürülebilir. Hafif olmaları nedeni ile de kolaylıkla taşınabilmektedirler. Hem temiz su için hem de atıklar için farklı depolar bulunur. Bu depoların kapasiteleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu tuvaletler içerisinde özel koku gidericiler bulunmaktadır. Bu sayede de koku olmadan hijyenik bir şekilde uzun süreli olarak kullanılırlar.

  Seyyar Tuvalet Kiralama Fiyatları

  Mobil tuvalet fiyatları istenilen sayılara ve ürün özelliklerine göre farklılık gösterecektir. İnsanların ihtiyaçlarına göre, iç tasarımlarına göre de kiralama ve satın alma ücretlendirilmelerinde farklılık göstereceklerdir. Kolay bir şekilde taşınabilen ve istenilen her yerde kullanılabilen seyyar tuvaletler günümüzde pratik çözümler sunmaktadırlar.

  Yorum Yap