İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Seyyar Tuvalet Kiralama

  Mobil Hizmetler

  Seyyar Tuvalet Kiralama

  Bir organizasyon planlarken, katılımcıların giriş yapacakları alanlardan arabaları koyacakları noktalara kadar birçok detay en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Tuvalet ihtiyacının karşılanması ise genellikle ihmal edilen bir konudur. Bu konunun ihmal edilmesi organizasyon sırasında sorunlarla karşılaşılmasına yol açar. İnsanların en temel ihtiyaçlarını bile karşılayamadıkları bir organizasyon, başarısız olmaya mahkûmdur. Aynı zamanda organizasyonu düzenleyen kişilerin isimlerinin başarısızlıkla anılması neticesinde tekrar düzenleyecekleri farklı etkinliklere katılım da azalabilir. Kamu kuruluşlarının ve belediyelerin itibar kaybı yaşamaması için kendi sorumluluk alanlarında gerekli zamanlarda seyyar tuvalet kiralama hizmeti almaları gerekir.

  Seyyar Tuvalet Kiralama Avantajları

  Firmamızdan alacağınız seyyar WC kiralama hizmeti ile kurulumu yapılan kabinler,  sorumlusu olduğunuz alanların mimari dokusunu bozmaz. Çok sayıda kabine ihtiyacınız yoksa kabin tipi modeller yerine tuvalet karavanları da tercih edebilirsiniz. Mestem, çevreye duyarlı ve herkes için yeterli seviyede hijyen sağlayan ürünlerle sizi buluşturur. Sıvı sabun, tuvalet kağıdı ve klozet örtüsünün yer aldığı kabinler sayesinde herkes bireysel temizliğini kolayca yapabilir. Bu sayede kalabalık ortamlarda bulaşıcı hastalıklara karşı koruma sağlanır. Aynı zamanda atıkların kirliliğe yol açmasına izin vermeyen depolama sistemi sayesinde çevrenin doğal yapısı da her zaman korunur.

  Seyyar Tuvalet Kiralama Fiyatları

  Seyyar tuvalet kiralama fiyatlarında her zaman en uygun seçenekleri sunan firmamızdan istediğiniz kadar uzun süre hizmet alabilirsiniz. Polietilen seyyar tuvaletler istediğiniz her noktaya kolayca kurulur. Kurulum sırasında herhangi bir tesisat bağlantısı gerekmediği için en uygun noktayı belirleyerek istediğiniz sayıda kabini yan yana ya da ayrı ayrı olacak şekilde dizebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra temizlik için herhangi bir zahmete katlanmanıza ya da bir personel istihdam etmenize de gerek kalmaz. Tüm temizlik işlemleri,Mestem personelleri tarafından profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirilir.

  Yorum Yap