İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Seyyar Tuvaletler günlük hayatı kolaylaştırıyor

  Atık Yönetimi

  Seyyar Tuvaletler günlük hayatı kolaylaştırıyor

  Seyyar tuvalet, şehir su ve kanalizasyon şebekesine bağlı olmadan kullanılabilen, günlük hayatı ciddi manada kolaylaştıran bir üründür. Piknik alanları, ören yerleri, bahçeler, şantiyeler vb. yerler tuvalet ihtiyacını karşılamak için uygun bir yer bulmanın zorluluğu nedeniyle zaman zaman ciddi manada kirliliğe maruz kalır. Bu nedenle yapılması gereken ihtiyaç duyulan tüm alanlara seyyar tuvalet yerleştirmektir. Seyyar tuvalet çeşitleri içerisinde farklı modeller yer alır. Bunlardan biri kabin şeklinde tasarlanan ve tek kişinin rahatlıkla sığacağı genişlikte olan modellerdir. Seyyar WC kullanımı sırasında doğal dokunun bozulmaması da son derece önemlidir. Bunun için farklı renkte modeller tasarlanır. Örneğin ormanlık alanlarda kahverengi kabinler tercih edilebilir.

  Seyyar Tuvalet Nerelerde Kullanılır?

  Seyyar tuvaletlerin farklı alanlarda kullanılması mümkündür. Bu alanlardan biri de kamp yapılan noktalardır. Türkiye’de pek çok noktada kampçıların konaklamak için kullandığı alanlar vardır. Bu alanlara seyyar tuvalet koyulması hem turistlerin memnuniyetini sağlar hem de çevrenin korunmasına yardımcı olur. Bu ürünlere en çok ihtiyaç duyulan yerlerden biri de şantiye alanlarıdır. Şantiye alanları bazen bir dağ başına bazen de kuş uçmaz kervan geçmez bir yere kurulabilir. Bu nedenle seyyar tuvaletler ile insanlar, kişisel hijyenlerini sağlayarak ihtiyaçlarını giderir.

  Seyyar Tuvalet Çeşitleri

  Seyyar tuvaletler sadece kabin biçiminde değil farklı şekillerde de tasarlanır. Karavanlı modeller, konteyner yapılar, VIP tasarımlar ve engelli modelleri gibi farklı çeşitler insanların her ortamda yardımına koşar. Tüm ürünlerde yüksek kalite hâkimdir. Olumsuz mevsim koşullarına karşı dayanıklı olan ürünlerde koku ortaya çıkmaz. Kokuyu önlemek için özel kimyasallar kullanılır. Seyyar WC modelleri profesyonel temizlik ekibimiz tarafından temizlenir. Bu sayede iç ve dış kısım her zaman hijyenik bir görüntüye sahip olur. Karavan tipinde olan modeller ise genellikle dizi çekimleri gibi süreçler için tercih edilir.

  Seyyar Tuvalet Fiyatları

  Seyyar tuvalet modellerinde uygun fiyatlarla kiralama hizmeti veren ekibimiz belediyelerin, kamu kuruluşlarının ve düzenlediği organizasyonlar için tuvalet kiralamak isteyen kişilerin işini kolaylaştırır. Siz de hizmetimizden yararlanarak çok sayıda tuvaleti aynı anda kiralama ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

  Yorum Yap