SİNOP MOBİL TUVALET

Seyyar tuvalet ihtiyaç ve çözümleri konusunda uzun yılların verdiği deneyim ile en kaliteli hizmetleri sağlıyoruz. Bu kapsamda Sinop mobil tuvalet alanında da çalışıyoruz. Firma olarak, fark oluşturan ve müşteri memnuniyeti öncelikli, çevreye dost mobil tuvalet hizmetlerini sunuyoruz

Sağladığımız Hizmetler

Firmamız profesyonel çalışmamız kapsamında, kalite öncelikli olarak verdiğimiz çeşitli hizmetler ise;

  • Seyyar (mobil) tuvalet hizmetleri,
  • Karavan tuvalet hizmetleri,
  • Konteyner ve engelli tuvalet hizmetleri

Gibi çeşitlerle sunuyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyor ve bu kapsamda sürekli zenginleştirdiğimiz hizmet çeşitlerimizle farkımızı gösteriyoruz.

Karavan Tuvalet

Kongre, fuar, turne, tanıtım, klip, sinema, belgesel, dizi, reklam filmi, fotoğraf çekimi tarzı açık alan organizasyonlarının tümüne yönelik karavan tuvalet hizmetlerini sağlıyoruz. Temiz su ve aynı zamanda atık su hazneleri bulunan, klimalı araçlarımızla, Sinop karavan tuvalet hizmetlerini de noksansız şekilde sağlıyoruz.

Seyyar Tuvalet

Su, gider ve elektrik bağlantıları gerektirmeyen, istenilen yerde son derece kolay şekilde kurulumu sağlanabilen, seyyar yani mobil tuvalet kabinleri ile hizmetimizi istenilen yerde sunuyoruz. Bu kapsamda Sinop seyyar tuvalet hizmeti noktasında firmamızdan kusursuz şekilde hizmet alabilirsiniz.

Bakımları periyodik aralıklar ile yapılan seyyar kabinlerin içerisinde koku ve hijyen sorunları yaşanmasına izin vermiyor ve hijyen konusunda son derece özenli çalışıyoruz.

Dezenfekte ve Hijyen

Sinop tuvalet kiralama faaliyetlerimiz kapsamında, seyyar kabin gibi çözümler ile sunduğumuz hizmetlerde periyodik şekilde dezenfekte ve hijyen işlemlerini eksiksiz olarak yapıyoruz. Mobil kabinlerin, mevsimsel şartlara ve kullanıcı sayısına göre belirlenen kısa aralıklar ile yaptığımız bakım hizmetleri kapsamında, vidanjörler ile atık haznesi vakumlama, özel ilaç ve tazyikli su ile dezenfekte işlemlerini yapıyoruz. Temizlik noktasında insan ve çevreye zararı olmayan özel kimyasal sıvılar ile hijyenin devamlı sürmesini sağlıyoruz.

Kullanım Alanları

Mobil tuvalet hizmetlerini, park, meydan, semt pazarı, piknik alanı, plaj, açık oto pazarı gibi yerlerde, festival, konser, şenlik, şölen, spor müsabakası, mezuniyet töreni gibi organizasyonlarda, afet bölgelerinde, inşaat şantiyeleri gibi farklı alanlarda veriyoruz. Noksansız olarak sunulan bu hizmetlerde hijyen öncelikli ve sürekli olarak çalışıyoruz.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.