ŞIRNAK MOBİL TUVALET

Organizasyon ya da tüm özel etkinliklerinizde, hizmet alanlarınız ve ekipman tedarik ağınız ne kadar geniş olsa da ihtiyacınız olan ve detaylara önem veren firmaların sunması gereken en önemli ihtiyaç mobil tuvalettir.

Firmamız; Şırnak tuvalet kiralama hizmeti olarak, sizleri unutmuyor ve sunduğumuz bu hizmet ile sizlerin zor durumda kalmanızı önlüyoruz. Etkinlik organizatörleri, organizasyon şirketleri ve uzman ekipleri tarafından onca detay arasında, acil durum ihtiyaçlarını atlayabilirler. Bir konser organizasyonunda, tüm izleyicilerin belirli zamandan sonra sırf tuvalet ihtiyacı için alandan uzaklaşmak zorunda kaldıklarını biliyoruz.

Bu hem konser organizatörü açısından hem de sanatçı açısından istenmeyen bir durumdur. Organizasyonun amacı, kimsenin düşünmediği, aklına gelmeyen detayları düşünmek ve sunmaktır. Herkes her şeyi düşünebilseydi şayet, organizasyon firmalarına talep kalmazdı. Son yıllarda bu nedenle eksikler fark edildikçe, tecrübe kazanımları sayesinde mobil tuvalet ihtiyacına talep artış olmuştur.

Mobil Tuvalet Çeşitleri

Açık alana ait aklınıza gelebilecek her noktada Şırnak seyyar tuvalet olarak Türkiye geneli hizmet vermekteyiz. İstenilen sayıda ve istenilen gün aralığında kiraladığımız ürünlerin periyodik bakımları tarafımızdan yapılmakta ve her zaman hijyen birinci sırada yer almaktadır.

Mobil tuvalet çeşitleri;

  • Mobil duşa kabin
  • Mobil tuvalet alafranga
  • Mobil tuvalet alaturka
  • Mobil tuvalet çift bölmeli
  • Mobil tuvalet tek bölmeli
  • Mobil tuvalet karavan tipi
  • Mobil tuvalet pisuar

Mobil tuvalete ait bu çeşitlere sahip firmamız; kullanım alanına göre sayı ve atık su kapasitesi detaylarını göz önünde bulundurarak hizmetinize sunmaktadır.

Mobil Karavan Tuvalet Kullanım Alanları ve Özellikleri

Polietilen malzeme ile üretildiği için hafif ve kurulumu kolaydır. Erkek ve kadın bölmesi seçenekleri mevcuttur. İki bölmede kullanımına göre ve her bölmede olmak üzere; 2 adet alafranga tuvalet ve 1 adet lavabosu mevcuttur. Havalandırma ya da klima sistemi tüm mobil tuvaletlerde vardır. Mobil tuvalet çeşitlerinden olan firmamız; Şırnak karavan tuvalet olarak açık alandaki tüm organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Mobil Tuvalet Kurulumu

Firmamız; Şırnak tuvalet kiralama olarak verdiği hizmetin, kurulum ve tüm periyodik bakım, boşaltım, arıza işlerini üstlenmektedir. Kurulum için düz bir zemin ayarlamanız yeterlidir.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.