SİVAS MOBİL TUVALET

Organizasyon ve etkinliklerinizde gerekli olan tüm detaylar işinizin sorunsuz ilerlemesi adına önemlidir. Tüm detayların düşünüldüğü, her ekipmanın eksiksiz bulunduğu bir alanda unutulan en önemli detay mobil tuvalettir. Zorunlu ve acil durumlar için oldukça önemli olan bu detay, firmamızın sizlere sunduğu, alternatif çözüm olarak sizlere sunduğumuz bir hizmettir. Mobil tuvalet ihtiyacınız için Sivas mobil tuvalet hizmeti veren firmamız, karavan ve seyyar çeşitleri ile kiralama hizmeti vermektedir.

Mobil Tuvalet Neden Gereklidir?

Kalabalık katılıma sahip etkinliklerde alan oldukça büyük ve merkezi yerlere uzaktır. Merkeze yakın olan yerlerde ise onlarca hatta yüzlerce insanın kullanabileceği bir tuvalet alanı mevcut değildir. Bu durumlarda belirli noktalara kurulumu gerçekleştirilecek mobil tuvaletler ile, davetliler etkinlikten uzaklaşmayarak zaruri ihtiyacını gidermektedir. Kullanım amaçları ve talep edilen organizasyon hizmetleri olarak oldukça fazla talebe sahip olan mobil tuvaletler, kimi zaman aylık olarak firmamız tarafından kiralanır. Gerekli bakımları düzenli yapılarak, insan sağlığına önem vermekteyiz. Firmamız; Sivas tuvalet kiralama hizmeti veren en iyi firmalar arasındadır.

Mobil Tuvalet Hangi İşlerde Kullanılır?

Çeşitli etkinlikler boş ve oldukça büyük alan kapasitesine sahiptir. Herhangi bir dağlık alanda dahi kullanım amacına göre kullanılan mobil tuvalet, birçok işte kurtarıcı niteliktedir.

Mobil tuvalet kullanım alanları;

  • Piknik organizasyonu
  • Ramazan etkinlikleri
  • Sinema, film, dizi, klip ve reklam çekimleri
  • Düğün organizasyonu
  • Plaj ve deniz alanları
  • Kamp alanları
  • Belediye etkinlikleri
  • Olimpiyat ve festival organizasyonu

Mobil tuvalet hizmeti özellikle sinema çekimlerine özel kurulan platolarda tercih edilmektedir. Kır düğünlerinde ise boş bir araziye yapılacak organizasyon hizmetinde neredeyse sıfırdan bir mekân oluşturulur. Mutfağına kadar organize edilen kır düğün alanlarında mobil tuvalet olmazsa olmaz. Sinema çekimleriniz için sivas karavan tuvalet olarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

Mobil Tuvalet Özellikleri

Genel olarak Sivas seyyar tuvalet; çift bölmeli, tek bölmeli, pisuar, karavan olarak kullanım amacına göre çeşitlidir. Kullanımı hafif, hava şartlarına dayanıklı, kolay kurulum, atık ve temiz su deposu ayrı, ayaklı pompa ile lavaboya temiz su aktarımı, bağlantıya gerek olmayan gibi kullanışlı özelliklere sahiptir.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.