TEKİRDAĞ MOBİL TUVALET

Mobil tuvalet; organizasyon ve etkinlik alanları gibi kalabalık alanlarda, en çok ihtiyaç duyulan ve bazen yakınınızda olmayan, tuvalet ihtiyacınızı hijyenik ortamda karşılamanızı sağlar. Bazı etkinliklerde ara ekipmanlar bulunması zorunluluk haline gelmiştir. Talep edildikçe ortaya çıkan sorunlara, çözüm üretmek adına mobil tuvalet olarak hizmet vermekteyiz. Mobil tuvalet konusunda, tekirdağ tuvalet kiralama olarak internet üzerinden arama yapabilir ve firmamıza ulaşabilirsiniz.

Mobil Tuvalet Kullanım Alanları

Mobil tuvalete; daha çok yerleşim yerinden uzak alanlarda ihtiyaç duyulduğu düşünülse de, kullanım yerleri yerleşim merkezi de olduğu görülmektedir. Özel konser alanlarında, yakın çevrede bir tuvalet bulunsa dahi onlarca, yüzlerce hatta binlerce kişinin var olan sınırlı tuvaleti kullanması mümkün değildir.

Örneğim seçim zamanı insanlar hareket etmekte zorlandıkları bir kalabalık içerisinde iken en yakınında tuvalet ihtiyacını karşılayacağı bölümler talep etmektedir. Firmamız topluluğa hitap eden etkinliklerde tekirdağ seyyar tuvalet olarak uygun yerlere konumlandırılmış mobil tuvaletler ile kargaşayı ve olumsuz durumların önüne geçmenizi sağlar.

Mobil tuvalet kullanım yerleri;

  • Belediye etkinlikleri
  • Konser alanları
  • Ramazan özel etkinlikleri
  • Kır düğünleri
  • Miting alanı
  • Açık alan düğünleri
  • Plaj
  • Sinema çekim platosu
  • Kamp alanları

Talep doğrultusunda firmamızdan, bu kullanım yerleri dışında günlük hatta aylık olarak kiralayabileceğiniz, tekirdağ karavan tuvalet olarak mevcuttur. Alt haznesi düzenli olarak tarafımızdan boşaltım işlemi yapılarak temiz bir şekilde teslim edilir.

Mobil tuvalet talep etmeden önce firmamıza ulaşarak etkinliğiniz hakkında detaylı bilgi vererek ihtiyacınız olan mobil tuvalet büyüklüğü, haznesi ve sayısı hakkında öneri alabilirsiniz. İnsan sayısı öngörülemeyen durumlarda ise opsiyonlu olarak mobil tuvalet tedarik etmekteyiz.

Mobil Tuvalet Çeşitleri

Mobil tuvalet çeşitleri karavan, normal ve seyyar olarak bulunmaktadır. Mobil tuvalet büyüklüğü, kullanım kişi sayısı, alanı ve sayısına göre belirlenir. Talebe göre kısa sürede alana ek mobil tuvalet takviyesi yapılır. Günümüzde mobil tuvalet ihtiyacı fazlalaştığı için, taleplerinizi önceden bildirmeniz mağduriyet yaşamamak adına önemlidir.

Mobil Tuvalet Temini

Tekirdağ bölgesinde hizmet veren firmamız, Tekirdağ mobil tuvalet konusunda deneyim sahibidir. Referanslarımız her geçen gün artış göstermekte, olumlu geri bildirimler ile yolumuza devam etmekteyiz.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.