TRABZON MOBİL TUVALET

Tuvaletler insan hayatında temel ihtiyaçlar sıralamasında üst noktalarda yer almaktadır. Her insan doğal bir ihtiyaç olarak tuvaletleri kullanmaktadır. Ancak bazı durumlarda tuvalet bulunmayan ortamlarda kalmak zorunda olabiliriz. Trabzon mobil tuvalet hizmetimizle böyle ortamlarda temiz ve konforlu tuvaletlerimizi kullanımınıza sunuyoruz.

Her türlü arazi koşuluna uygun olarak tasarlanmış olan mobil tuvaletlerimiz birçok tuvalet bulunmayan ortamda evinizdeki tuvalet konforunu aratmayan özelliklere sahiptir. Mobil tuvaletlerimizde temizlik malzemelerinden el kurutma aparatlarına ve müzik sistemlerine kadar birçok lüks donanım bulunmaktadır.

Mobil Tuvalet Özellikleri

Mobil tuvaletler atık ve su depolama alanlarına sahiptir ve sıcak suya kadar birçok ihtiyaca cevap vermektedir. Trabzon karavan tuvalet tasarımlarımızda istenilen araziye rahatlıkla ulaşarak hizmet verebilmektedir. Mobil tuvaletlerimizde kuyu kazmaya, su tesisatı veya su kaynağı aramaya gerek yoktur.

Mobil tuvaletlerde temiz su tankları ve atık depolama alanları bulunmaktadır. Mobil tuvaletlerimiz her türlü hava koşuluna uygun olarak ısıtma ve soğutma sistemlerine sahiptir. Yüksek kalite ses ve ısı yalıtımı olduğu için ihtiyaç duyulan konfor bulunmaktadır.

Mobil Tuvalet Kiralama

Mobil tuvaletler, açık alanlarda düzenlenen etkinliklerde yeni tuvaletler yapmak yerine kiralanarak daha düşük maliyetlerle çözüm sağlamasından dolayı tercih edilmektedir. Trabzon tuvalet kiralama hizmetlerimizi istenilen her türlü arazi ortamına ulaştırma imkânımız bulunmaktadır.

Mobil tuvalet kiralama hizmeti sağladığımız yerler arasında;

  • Yayla şenlikleri
  • Yayla konserleri
  • Film setleri
  • Tanıtım alanları

Yaylalarda düzenlenen geniş katılımlı düğün, piknik, kına ve panayır gibi organizasyonlarda mobil tuvalet hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Neden Mobil Tuvalet Kullanılmalı?

Bir veya birkaç günlük bir organizasyon düzenleyeceğiniz alanda tuvalet bulunmaması büyük sorundur. Hatta tuvalet olmadığı için beğendiğiniz bir yerde istediğiniz aktiviteyi düzenleme kararını bile iptal edebilirsiniz.

Çünkü tuvalet her yerde insanların öncelikli ihtiyaç duyduğu yerdir. Birkaç gün için bir daha kullanmayacağınız bir alana tuvalet yapmak ise büyük bir maliyettir. Ayrıca tuvaletlerde olması gereken temel madde sudur. Böyle bir tuvalet yapılmış olsa dahi su bulmak sorun olabilir. Bu sebeple Trabzon seyyar tuvalet kiralama hizmetlerimizle bu sorunlarınız aklınızı meşgul etmekten çıkacaktır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.