TUNCELİ MOBİL TUVALET

Firmamız; açık hava ekipmanları kiralaması yapılan hizmet kollarında, en çok talep gören ve ihtiyaç duyulan mobil tuvalet tedarik işini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Piknik etkinliklerinin vazgeçilmezi olan Tunceli seyyar tuvalet hizmeti, açık alanda gerçekleştireceğiniz tüm etkinliklere uyumludur.

Seyyar Tuvalet Nedir ve Özellikleri Nelerdir?

Seyyar tuvalet; taşınabilir, istenilen ölçülerde, çeşitli ihtiyaçlara göre tedarik edilen kullanımı kolay hijyenik taşınabilir tuvalettir. Pisuvar olarak da kullanılan seyyar tuvalet, 4 kişilik kullanıma göre dizayn edilmiştir.

Mobil seyyar tuvalet genel özellikleri;

  • Ebatları; 120 cmx 120 cmx 240 cm şeklindedir.
  • 200 litre atık depo haznesi
  • 45 litrelik ayak pompalı lavabo sistemi
  • Havalandırma sistemi
  • Temiz su deposu
  • Pisuvar, alafranga, alaturka ve lavabo gereçleri
  • Çift bölme, tek bölme, karavan çeşitleri

Her geçen gün ihtiyaca uygun yeni eklenen özellikler ile kullanımı çok kolay bir ekipman. Konser alanı, piknik etkinlikleri, festivaller, özel çekimler, miting, seçim kampanyaları, kamp organizasyonları, park ve açık kamusal alanlara kurulan mobil tuvalet çeşitlerinden Tunceli karavan tuvalet olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizde mobil tuvalet adet ya da çeşit sınırlandırması yoktur. Kullanım alanınıza göre firmamızdan öneri ve destek alabilirsiniz.

Karavan Tuvalet Tercih Alanları

Karavan tuvalet tercih alanları oldukça geniştir. Bazı boş alanlarda yapılan film çekimlerinde, kalabalık ekip ile çalışılması gereken durumlarda, mola aralarından giderilmesi gereken zaruri ihtiyaçlar vardır. Şehir merkezine uzak alanlarda bu ihtiyacın kullanılamaması tüm çekimleri aksatma noktasına getirebilir. Kamp alanları ya da belirli noktalarda yapılan birkaç gün süren, davetlilerin kamp yaptığı festivallerde gerekli olan hizmeti, Tunceli mobil tuvalet sizlere sunmaktayız.

Mobil Tuvalet Kullanım Alanları?

Kamusal alanlarda bir belediye hizmeti haline gelen Tunceli tuvalet kiralama hizmeti ile bir toplumun gelişmişlik düzeyini gösteren hijyen ve sağlık standartları yerine getirilmiş olur. Bir noktanın belediyesi bulunduğu yerdeki halka sağlık ya da tüm ihtiyaçları konusunda hizmet sunamıyorsa, görevini ihlal etmiş sayılır. Bunun dışında dış mekânda yapılan tüm organizasyonlarda, özel gün ve etkinliklerde kullanılan mobil tuvalet, hiçbir kişi ve firma gözetmeden hizmet olarak sunulmaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.