İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Tuvalet Kiralama Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

  Mobil Hizmetler

  Tuvalet Kiralama Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

  İnsanlar açık havada yeri geldiğinde saatlerce vakit geçirmek isteyebilir. Eğlenceli bir piknik, sevilen sanatçıların konserleri ya da farklı etkinlikler; saatleri hatta günleri kapsayacak şekilde açık havada bulunmanıza yol açar. Bu gibi süreçlerde en temel ihtiyaçların başında gelen tuvalet için farklı çözümler aramak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle çocuklarınızla beraber bir etkinliğe katılıyorsanız, bu çözüm konusunda daha hassas davranmalısınız. Kendiniz içinse hijyen ve mahremiyet gibi detayları göz önünde bulundurmanız gerekir.

  Tuvalet kiralama hizmeti insanların bu tür kaygılarına tamamen son verir. Açık havada kurulan ve kabin şeklinde olan seyyar tuvalet çeşitleri normal bir tuvaletten farksızdır. Hijyen için ihtiyacınıza uygun miktarda su, sabun, tuvalet kâğıdı gibi detaylara yer verilen kabinler tek kişinin rahatlıkla hareket edeceği genişliktedir.

  Tuvalet Kiralama Hizmeti Neden Önemli?

  Tuvalet kiralama hizmeti genellikle belediyeler tarafından talep edilir. Belediyeler kendi sorumlulukları altında bulunan bölgelerde kiralık WC kurarak çevre kirliliğini önler. Aynı zamanda kötü koku oluşumu da engellenir. Konser ve diğer etkinlikler sırasında kolayca ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler için kabin sayısı doğru belirlenmelidir.

  Kiralık Tuvalet Çeşitleri Nasıldır?

  Kiralık tuvalet alanında farklı alternatifleri değerlendirmek isteyenler için çok fazla model vardır. Bu modellerden en çok tercih edileni kabin şeklinde olan ve sağlam polieliten malzemeden üretilen ürünlerdir. Bu ürünler tek kişinin kullanımına özel tasarlanır. Bunun yanı sıra engellilere özel seyyar tuvaletler de mevcuttur. Bu sayede konserlerde ve benzeri organizasyonlarda zaman geçirmek engelli vatandaşlarımız için daha kolay hale gelir. Seyyar modellerin olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olması uzun süreli kullanımın kapılarını aralar.

  Tuvalet Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

  Tuvalet kiralama fiyatı; kabin sayısına, özelliklerine ve farklı detaylara bağlı olarak değişkenlik gösterir. Firmamız her zaman bütçenize en uygun seçenekleri sunarak tüm organizasyonların daha başarılı bir şekilde düzenlenmesine katkıda bulunur. Bugüne kadar birçok belediyeye ve kamu kuruluşuna tuvalet kiralama hizmeti veren firmamız, düğünlerinizde ve düzenlediğiniz diğer bireysel etkinliklerde misafirlerinizin konforunu artırır. Uygun fiyat avantajımızdan yararlanarak ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak üretilen ürünlerimizi belirli süre kiralayabilirsiniz.

  Tuvalet Kiralama Hizmeti

  Tuvalet kiralama hizmeti her anlamda faydalı ve dış alanlarda insanların konforlu bir şekilde vakit geçirmesini sağlayan yenilikçi bir sistemdir. Her zaman kapalı bir alana ulaşmak ya da dış alanlarda yerleşik olan bir WC bulmak kolay olmayabilir. Gelişen teknoloji bu durumu sorun olmaktan çıkarmış ve her ortama adapte edilebilen mobil tuvalet sistemlerini bizimle buluşturmuştur. Mobil yapılar herhangi bir şebeke suyuna ya da kanalizasyon hattına bağlanmaksızın bağımsız olarak çalışır. İstenilen sayıda kullanılabilen bu ürünler, dış alanlardaki peyzajı olumsuz etkilemez. Kullanıcılar için de rahatlık sunan mobil tuvaletler engelliler için farklı biçimlerde tasarlanır.

  Tuvalet Kiralama Hizmetinden Kimler Faydalanabilir?

  Mobil tuvalet hizmetinden belediyeler, kamu kuruluşları, organizatörler yararlanabilir. Belediyelerin bu hizmetten yararlanmasındaki temel amaç açık alanların insanlar tarafından kirletilmesini engellemek ve vatandaşın temel bir ihtiyacını karşılamasına yardımcı olmaktır. Diğer kamu kuruluşları ise bünyelerinde gerçekleştirilecek etkinlikler, konserler ya da mitingler için tuvalet kiralama hizmeti alabilir. Bu sayede çok sayıda kişinin belirli bir alanda toplanması gereken durumlarda insanlar rahatlıkla tuvalete erişebilir. Açık hava düğünlerinde de nadirde olsa mobil WC hizmetinden yararlanmak isteyenler olabilir.

  Tuvalet Kiralama Hizmeti Nerelerde Kullanılabilir?

  Mobil tuvalet kabinleri 80 kg ağırlığa sahiptir. Bunun yanı sıra 229 cm yüksekliğinde ve 110 cm genişliğindedir. Bu nedenle düz ve sert bir zemin üzerine ve geniş bir alana yerleştirilmesi gerekir. Yumuşak zeminler kabinin ağırlığını taşıyamayarak devrilmelere neden olur. Bunun yanı sıra eğimli alanlarda da kabinin sabit bir şekilde durması zordur. Zemini beton ve düz olan alanlar, mobil WC’leri yerleştirmek için idealdir. Kullanım alanındaki iklim şartları herhangi bir sorun teşkil etmez. Dayanıklı dış tasarımı sayesinde tuvalet kabinlerinde herhangi bir hasar oluşmaz. Kalitesini sahip olduğu ISO sertifikaları ile de kanıtlayan firmamız sayesinde açık alanlar her zaman temiz kalır.

  Tuvalet Kiralama Hizmetinin Fiyatı Ne Kadardır?

  Tuvalet kiralamada en uygun fiyatları sunan firmamız sayesinde her alanda yeterli sayıda ürün tedariki sağlanabilir. Siz de avantajlı fiyatlarımızdan yararlanarak ihtiyaç duyduğunuz her organizasyon için ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

  Yorum Yap