YOZGAT MOBİL TUVALET

Mobil tuvalet, özellikle tekne ve yatlarda çok fazla kullanılmaktadır. Kendi pis su deposu olduğu için su deposu dolduğunda deposu yerinden çıkartılarak kolay bir şekilde temizlenir. Deposunda bulunan özel kimyasallardan dolayı temizliği çok daha rahat olur. Farklı depo kapasiteleri de bulunur. En çok tercih edilen ve kullanılan ise 10 litre kapasiteli ve 20 litre kapasiteli mobil tuvalelerdir. Yozgat mobil tuvalet firması olarak bu alanda en kaliteli hizmetleri vermekteyiz. Bu nedenle uzman ekibimizden bu anlam da destek alabilirsiniz.

Mobil Tuvalet Nasıl Kullanılır?

Kendi yapısında bulunan temiz su ve pis su tankı sayesinde kullanımı ve temizliği çok kolay olan mobil tuvaletler özellikle kalabalık yerler ve karavan gibi yerler de kullanım için oldukça uygundur. Kullanım yapıldıktan sonra temiz su deposun da bulunan su ile birlikte atıklar pis su tankına da yollanır. Depo kapasitesine göre bir süre sonra dolan pis su tankı ancak tuvaletten tekrar sökülerek boşaltılır. Pis suyun tutulduğu depoda ise koku oluşmaması için özel olarak üretilmiş koku giderici ürünleri kullanmak gerekir. Yozgat tuvalet kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Mobil Tuvalet Nerelerde Kullanılır?

Her türlü tekne, yat ve deniz araçlarında tek kişilik olan yerler de genellikle tercih edilir. Bunun dışında karavanlarda ki tuvalet ihtiyacını karşılamak içim, genellikle bulunan yerden tasarruf etmek için ve kalabalık organizasyon yerlerinde de çok fazla tercih edilmektedir. Günümüzde ise hasta tuvaleti olarak da tercih edilir.

Mobil Tuvalet Çeşitleri

Seyyar tuvalet günümüzde pek çok yerde kanalizasyon bağlantılı mobil tuvaletler olarak kullanılır. Özellikle şehre yakın olan ve kanalizasyon bağlantısının olduğu ancak geçici bir süreyle tuvalet ihtiyacına ihtiyaç duyulan yerlerde seyyar mobil tuvalet çok yaygın olarak kullanılır. Yozgat seyyar tuvalet olarak istenilen ölçüler de hizmet vermekteyiz.

Karavan tuvalet ise genellikle araçların içerisinde bulunan küçük tuvaletlerdir. Alafranga tuvalet, alaturka tuvalet olarak da sistemlerini içinde barındırır. Yozgat karavan tuvalet olarak birkaç hafta öncesinden sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Böylelikle ürünleri istediğiniz gibi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.