Hizmetlerimiz

Mestem Atık Yönetim Hizmetleri olarak yer aldığımız organizasyonlarda gerekli olan her türlü temizlik, bakım ve yer değiştirme taleplerini hızlı ve kesintisiz olarak sağlarız.

2yıldan bu yana sunduğumuz katı atık ve mobil kiralama hizmetleri ile kusursuz hizmetin bir tesadüf olmadığını müşterilerimize kanıtlarız.

Güçlü partnerler ve çözüm ortakları sayesinde belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde sunduğumuz hizmetler, müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulmaktadır.

Ürün Seçeneklerimiz

  • Mobil Tuvalet
  • Karavan Tuvalet
  • Kulis Karavan
  • Engelli Mobil Tuvalet
  • VIP Mobil Tuvalet
  • Konteyner Tuvalet
  • Mobil Lavabo
  • Mobil Pisuvar
  • Mobil Duş
  • Mobil Çit

Olarak çeşitlendirilmektedir. Ürünlerimize ait ölçüleri öğrenerek organizasyon alanı için gerekli siparişi verebilirsiniz. Konusunda deneyimli ekiplerimiz verdikleri öneriler ile ihtiyacın tespiti aşamasında eksiksiz hizmetler sunar.

 

01

MOBİL TUVALET


Sosyal hayatın gelişmesi için hazırlanan festival, kutlama ve konserlerde ihtiyaç olan mobil tuvaletler, şirketimiz tarafından belirlenmiş kalite prensipleri çerçevesinde sunulmaktadır.
Yükseklik: 229 CM
Genişlik: 110 CM
Derinlik: 120 CM
Ağırlık: 80 KG
02

KARAVAN TUVALET


Karavan özellikleri için tıklayınız!

Özellikle açık alan organizasyonlarında ve süreli faaliyetlerde tercih edilen Karavan WC’lerde hijyen kuralları ön planda tutulmaktadır.
03

KULİS KARAVAN


Karavan görselleri için tıklayınız!

6 kişilik yataktan buzdolabına, makyaj aynasından banyoya kadar bir çok imkanı içinde barındıran kulis karavan ile sizlere kolaylık sunuyoruz.
04

ENGELLİ MOBİL WC


Engelliler için özel olarak tasarlanmış erişilebilebilir mobil tuvalet, tekerlekli sandalye kullananlara kolay erişim sağlar. Kabin, kullanıma yardımcı olması için dahili bir el rayıyla donatılmıştır. Otomatik kapı kilidi, kabin erişimini kolay ve konforlu hale getirir.
Yükseklik: 220 CM
Genişlik: 155 CM
Derinlik: 155 CM
Ağırlık: 127 KG
05

VIP MOBİL TUVALET


İstenen alanda en konforlu hizmetlerin verilmesini sağlayan VIP seçenekler, kusursuz bir yaşamın devam ettirilmesini amaçlamaktadır.
Yükseklik: 229 CM
Genişlik: 110 CM
Derinlik: 120 CM
Ağırlık: 80 KG
06

KONTEYNER TUVALET


İç dizaynı seramik olarak hazırlanan ürünlergider bağlantılı ya da bağlantısız seçenekler eşliğinde devreye alınmaktadır. Mekâna ve ihtiyaca uygun olarak hazırlanan çözüm önerileri sorunsuz bir kullanım sağlanmasına yöneliktir. Ölçüler: 3,00x7,00x3,20
07

MOBİL LAVABO


Özel günler, toplantılar, organizasyonlar için özel tasarlanmış hızlı ve pratik bir çözüm sunan, ayak pomparı sayesinde ise hijyenik bir kullanım sağlayan mobil lavabolar ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
-Temiz Su Kapasitesi 180 Litre
-Atık Su Kapasitesi 180 Litre
-Hızlı ve Pratik Çözüm Sağlar
-Ayak Pompası
-Hijyenik Kullanım
08

MOBİL PİSUVAR


Özellikle erkek davetliler için pratik çözüm önerileri sunan ürün seçeneği, organizasyonların kaliteli bir şekilde sürdürülmesine imkân sağlar.
Yükseklik: 160 CM
Genişlik: 112 CM
Derinlik: 112 CM
Ağırlık: 40 KG
Kapasite: 400 LT
09

MOBİL DUŞ


Her türlü etkinliğin yanı sıra inşaat şantiyelerinde de tercih edilen mobil duşlar yaşam standartlarının istendiği gibi devam etmesine yardımcı olur. Ölçüler: 1,20x1,20x2,40
10

MOBİL ÇİT


Özellikle şehir içerisinde yapılan inşaat çalışma alanlarının güvenliğe alınması, geniş halk kitlelerinin katıldığı organizasyonlarda yönlendirme ve düzenleme amaçlı uygulamalar ve spor faaliyetlerinin çevrelenmesi ve benzeri uygulamalarda mobil çit kullanılmaktadır. Galvaniz kaplamalı olarak üretilen mobil çit, dış hava şartlarında uzun yıllar dayanabilecek yapıda üretildiğinden birden çok kez zarar görmeden kullanılabilmektedir.
Yükseklik:229 CM
Genişlik: 110 CM
11

ATIK YÖNETİMİ

Atık yönetimini ince temizlik ve çevre temizlik kurallarına uygun olarak yapılmasını sağlayan Mestem, çöplerin yeni nesil teknolojik araçlar eşliğinde alandan toplanmasını sağlar. Her türlü organizasyonda çözüm ortağı olarak kusursuz hizmetler sunan Mestem, konforun istenen seviyede yakalanmasına imkân vermeyi hedeflemektedir. Tuvalet ve duş ihtiyaçlarının yanı sıra alana çöp konteynerlerinin kurulmasına da imkân veren hizmetlerimiz, ihtiyaca göre yeterli miktarda hazırlanabilmektedir. Mekânın ihtiyacına göre hazırlanan büyüklüklerdeki çöp kutuları organizasyonun sonunda mekândan alınmaktadır.