Haberler | Mestem Mobil Tuvalet
Background

Blog


Mobil Tuvalet Hangi Alanlarda Kullanılır?

Blog Yazı

Mobil tuvalet nedir sorusu pek çok insan tarafından sorulmaktadır. Mobil tuvaletlerin kullanım alanları oldukça geniş olabilmektedir. Çok çeşitli etkinliklerde ve alanlarda kullanılabilmektedir. Pratik bir tuvalet modelidir ve özellikl..

İncele

Mobil Tuvalet Çözüm Oluyor

Blog Yazı

Mobil tuvalet seçenekleri, sabit tuvalete kıyasla taşıma kolaylığı gibi iyi avantajlara sahiptir. Mobil tuvalet kabinleri, kötü tuvalet yapıları, dış mekân işlevleri, bahçe partileri vb. gibi durumlarda pratik çözümle..

İncele

Temiz Çevre İçin Seyyar Tuvalet

Blog Yazı

Seyyar tuvalet; insanların sık vakit geçirdiği açık alanlarda, fuarlarda, mesire yerlerinde kullanılan ve farklı tiplerde üretilen bir donanımdır. Farklı malzemeler kullanılarak tekli ya da çoklu olarak üretilen seyyar tu..

İncele

Kiralık Tuvalet Özellikleri

Blog Yazı

Kiralama hizmeti ile sahip olabileceğiniz ürünlerde; havalandırma menfezleri bulunur. Bu sayede koku oluşumu engellenir. Tavan kısmının ışığı emen yapıda olması sayesinde özellikle yaz aylarında aşırı sıcaklıkların önüne geçilir. Kanalizasyon, g..

İncele

Mobil Tuvalet Koku Giderme

Blog Yazı

Mobil tuvaletler, açık hava konserleri ve fuarlar için oldukça kullanışlı ve ideal olsa da, insanlar bazen bunlardan kaçınmaya çalışırlar. Bunun sebebi genellikle mobil tuvaletlerin iyi kokmamasıdır. Bakımsız bir yerde mobil tuvaletlerin birine girdi..

İncele

Konteyner Duş Wc Kiralama Fiyatları

Blog Yazı

Mobil tuvalet ve konteyner tuvalet gibi Konteyner Duş Wc Kiralama hizmetleri, insan vücudunun atıkları atmadan yaşayamayacağı gerçeğine dayalı olarak yaygın olarak başvurulan hizmetler arasındadır. Kır düğünleri, festivaller, şölenler i..

İncele